• Home
  • /
  • سرگرمی
  • /
  • ساعت برگزاری مراسم توپ طلا ۲۲ آذر ۹۵+پخش زنده و فیلم

ساعت برگزاری مراسم توپ طلا ۲۲ آذر ۹۵+پخش زنده و فیلم


فیلم مراسم توپ طلا ۲۲ آذر ۹۵,

دانلود فیلم مراسم توپ طلا ۲۰۱۶,ساعت برگزاری مراسم توپ طلا دوشنبه ۲۲ آذر ۹۵,پخش زنده مراسم توپ طلا ۲۲ آذر ۱۳۹۵,زمان پخش زنده مراسم توپ طلا ۲۰۱۶ – ۲۰۱۷, زمان برگزاری مراسم توپ طلا ۲۲ آذر ۹۵, ساعت شروع مراسم توپ طلا ۲۲ آذر ۹۵,پخش زنده و آنلاین مراسم توپ طلا ۲۰۱۶,دانلود کامل مراسم اهدای توپ طلا ۲۲ آذر ۹۵,ساعت برگزاری مراسم توپ طلا ۲۰۱۶-۲۰۱۷,تاریخ برگزاری مراسم توپ طلا ,ویدیو لحظه دریافت توپ طلا ۲۰۱۶,فیلم مراسم توپ طلا ۲۰۱۶,مراسم توپ طلا از کدام شبکه پخش میشه؟,مراسم توپ طلا ۲۰۱۶,کلیپ اهدای توپ طلا ۲۲ آذر ۹۵,برنده توپ طلا ۲۰۱۶ کیست؟,مراسم توپ طلا,

فیلم مراسم توپ طلا 22 آذر 95 | برنده نهایی 2016-2017 | ساعت پخش زنده

ساعت برگزاری مراسم توپ طلا ۲۲ آذر ۹۵+پخش زنده و فیلم:

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ قرارداد مجله فرانس فوتبال فرانسه و فیفا برای جایزه بهترین بازیکن سال جهان پایان یافته است و از این به بعد مراسم اهدای جایزه بهترین بازیکن جهان و توپ طلا از یکدیگر جدا می شوند.

بنابراین، از این پس کاپیتان های تیم های ملی و سرمربی های آنها نقشی در تعیین برنده توپ طلا ندارند و این بازیکن فقط از طریق رای خبرنگاران انتخاب می شود.

تاریخ دقیق مراسم توپ طلا ۲۰۱۶-۲۰۱۷:برنده توپ طلای سال ۲۰۱۶ در روز دوشنبه ۱۲ دسامبر ( ۲۲ آذر ۹۵) در فرانسه برگزار خواهد شد. به این ترتیب کمتر از ۲۴ ساعت تا انتخاب بهترین بازیکن دنیا از نگاه فرانس فوتبال باقی مانده است.

در سال های پیش این مراسم در کشور سوئیس یعنی در مقر فیفا برگزار می شد. اما امسال قرارداد مجله فرانس فوتبال که این جایزه را ابداع کرد، با فیفا به پایان رسیده و شصت و یکمین برنده توپ طلا فقط با رای خبرنگاران این مجله انتخاب می شود.

بنابراین مراسم توپ طلای سال ۲۰۱۶ در شهر پاریس فرانسه برگزار خواهد شد.

ساعت دقیق مراسم توپ طلا ۲۰۱۶-۲۰۱۷:این مراسم در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بعد از ظهر به وقت فرانسه (ساعت ۲۰ به وقت ایران) برگزار می شود.

پخش زنده مراسم توپ طلا ۲۰۱۶-۲۰۱۷:بسیاری از شبکه های جهان مراسم توپ طلای ۲۰۱۶ را به تصویر خواهند کشید که می تواند از شبکه های “اسکای اسپورت” و “تلگراف اسپورت” نیز در این میان نام برد (احتمالا در ایران هم یا به صورت زنده یا با تاخیر در شبکه ورزش مراسم پوشش داده خواهد شد).

نامزدهای توپ طلا ۲۰۱۶-۲۰۱۷:در اواخر ماه اکتبر ۳۰ بازیکن به عنوان کاندیدای برنده این جایزه مطرح انتخاب شدند که می توان از لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و آنتونی گریزمن به عنوان اصلی ترین گزینه های برنده شدن در این مراسم نام برد.

برنده نهایی توپ طلا ۲۰۱۶-۲۰۱۷:اسم برنده نهایی توپ طلا بعد از اعلام درج خواده شد

fifa ballon d’or 2016-2017

دانلود فیلم مراسم توپ طلا ۲۰۱۶-۲۰۱۷:

بزودی …

در حال تکمیل و بروزرسانی…

منبع: باشگاه خبرنگاران/منبع

پاسخ دهید

9 − 8 =